Універсальный крем с пре- и пробіотиками Йогуртаж

360.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 18+

Час застосування: універсальний

Тип шкіри: для будь-якого типу шкіри

Об’єм: 30 мл.

 

 

Немає в наявності

Артикул: 305 Категорія:

Опис

Інулин- відомий прЕбіотик, який сприяє відновленню мікрофлори нашої шкіри. Зволожує її, роблячи шкіру гладкою і доглянутою. Крім того, інулін, будучи рослинним полісахаридом отримують із  цикорію. Він зберігаючи корисну мікрофлору на поверхні епідермісу, стимулює імунітет шкіри і сприяє кращому засвоєнню активних косметичних компонентів.

А як же діють прОбіотики на шкіру ?

Ось їх основні завдання і обов’язки :

– Захист від негативних дій зовнішнього середовища

– Знімають запалення

-Заспокоюютьт  шкіру після сонця, сонячних опіків, морозної погоди

-Коррекция вікових змін

-Надмірна сухість шкіри. Подібний стан свідчить про виснаження мікробіома шкіри (сукупності мікроорганізмів, що населяють шкіру), тому має сенс його збагатити.

-Атопічний дерматит – доведений зв’язок атопічного дерматиту з дисбалансом мікробіома шкіри і збільшення  зокрема S. Aureus (золотистого стафілокока). Косметичні засоби покликані заповнити пропуски і відновити рівновагу, потіснивши шкідливу мікрофлору. Хоча захворювання має генетичний характер (як і особливості нашої мікрофлори), підтримувати мікробіом шкіри за допомогою косметики з пробіотиками – сучасний тренд.

-Застосовується також при розацеи і акне.

Екстракт йогурту це пробіотик. Дія екстракту йогурту у складі крему Йогуртаж посилена екстрактом рису і двома активними молекулами-ферментами. Таке потужне поєднання дає нашій шкірі безліч преференцій -защиту від агресивної дії довкілля, нормалізація флори, поліпшення кольору шкіри, зволоження. Дуже скоро ваша шкіра буквально засіяє.

Термін зберігання : чотири місяці при температурі від + 5 до + 25 ° С.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість.