Лимонний віск для ламінування нігтів

95.0  грн.

TA SAMA

Класифікація: професійна

Країна виробництва: Україна

Об’єм: 5 мл.

Є в наявності

Артикул: 343 Категорія:

Опис

Запечатування (ламінування) нігтів – це дуже модна процедура, яку пропонують майстри манікюру в салонах краси. Коштує процедура недешево, але результат справжнє диво: гладкі блискучі нігті, м’яка рівненька кутикула, більш укріплена ногтьова пластина.

А чи знаєте ви, що точно такий же результат можна отримати в домашніх умовах?

При процедурі запечатування нігтів головне завдання полягає у їх розігріванні замшевим бафом з подальшим втиранням у ніготь корисних речовин, що містяться у “Лимонному воску для кутикули та нігтів”.

На підготовлені нігті нанесіть необхідну кількість засобу та втирайте за допомогую замшевого бафу. Саму процедуру радимо проводити не частіше одного разу на тиждень. 

Якщо нігті в поганому стані, є і другий варіант використання засобу: засіб втирають у нігтьову пластину після ванночки з морскою сіллю. Краще, якщо це буде курс з 7-10 процедур і тільки потім проводиться процедура запечатування нігтів. Такж радимо не користуватись 3 дні після процедури лаком для нігтів.

Склад: соєвий віск, олія аргани, олія оливки, олія жожоба, олія рицинова, олія виноградних кісточок, рослинний сквалан, ефірна олія лимона, ефірна олія левзеі кубеба, вітамін Е.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.