Антиоксидантний крем з вітаміном С та зеленим чаем

380.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 30+

Час застосування: універсальний

Об’єм: 30 мл.

Немає в наявності

Артикул: 311 Категорія:

Опис

Багато виробників роблять і рекламують засоби з вітаміном С, але не усі види вітаміну С створені рівними. Є прямий взаємозв’язок між працездатністю і видами вітаміну С.

Тетрагексилдецил аскорбат – дуже стабільна форма, жиророзчинний, з сімейства вітамінів С. Проблема з більшістю актуальних форм вітаміну С полягає в тому, що вони розчинні у воді і не можуть пройти через шкірний бар’єр, щоб досягти середнього шару шкіри, де вони могли б принести максимальну користь.

Тетрагексилдецил аскорбат здатний успішно проникати через верхній шар і переміщатися до нижнього шару (дермі), стимулюючи вироблення колагену, а також освітлюючи шкіру, пригнічуючи вироблення пігменту, тим самим сприяючи рівнішому тону шкіри. Він є прямим стимулятором для нового колагену і сприяє виробленню колагену на 50% більше, ніж водорозчинний вітамін С. А значить і ефективніший в роботі зі зморшками. Ця форма чинить високу антивікову і омолоджуючу дію на шкіру.

Крем збагачений оліями інка-інчи та авокадо, а гідролат зеленого чаю є потужним антиоксидантом, який ефективно протистоїть вільним радикалам, перешкоджаючи передчасному старінню.

Ферментований екстракт альтерамоноса – продукт біотехнологічного походження. Швидко надає зволожуючий, розгладжує і лифтинговый ефект. Заповнює і розгладжує зморшки вже впродовж 15 хв. При щоденному використанні досягає шару дерми, де зміцнює мережу колагенових волокон.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість.