Гідрофильный баттер (олія) Тіаре

190.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 18+

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Час застосування: универсальний

Об’єм: 50 мл

Застосування: підходить для очищення шкіри обличчя, у тому числі для зняття макіяжу.

Звертаємо вашу увагу на те, що неприпустимо потрапляння води до баночки з засобом. Користуйтеся сухим косметичним шпателем.

 

Є в наявності

Артикул: 266 Категорія:

Опис

Застосування:

1 спосіб — нанесіть баттер на сухий ватний диск і зніміть туш. Потім розітріть трохи баттеру між долонями й наносьте його на обличчя масажуючими рухами вздовж масажних ліній. На цьому етапі можна на хвилинку залишити гідрофільний баттер. Ви здивуєтеся, помітивши, як зовсім невелика кількість гідрофільного баттеру з легкістю розчиняє макіяж. Але його головні переваги розкриваються під час взаємодії з водою. Змочивши руки, помасажуйте обличчя — баттер перетвориться на біле молочко й тільки після цього можна змивати все водою. Змиється воно  так само легко, як і утворилося, видаливши водночас залишки макіяжу й забруднення.

2 спосіб — якщо є потреба лише в  демакияжі очей, можна нанести баттер на мокрий ватний диск і зняти туш.

3 спосіб — збийте невелику кількість баттеру в мокрих долонях і нанесіть на мокру шкіру обличчя. Треба рівномірно розподілити засіб, потім ретельно змити водою.

4 спосіб – після застосування гідрофільної олії (баттеру) скористайтесь другим етапом очищення шкіри, вмивання піною або мусом.

5 спосіб – використовуючи поради з третього способу, баттер від TA SAMA можна застосовувати для гоління, не тільки жінкам для пахв та ніжок, але й чоловікам для гоління обличчя.

Гідрофільна олія (баттер) вважається одним із найбільш ефективних засобів для зняття макіяжу. У тому числі підходить і для демакияжа очей. Але найбільшою його перевагою вважається здатність очищати шкіру від мінеральної косметики, ВВ, СС кремів і тональних засобів. Гідрофільна олія це — зазвичай суміш олій (у рідкісного виробника вони навіть натуральні, а не мінеральні), яке під час контакту з водою утворює емульсію, що змиває макіяж і забруднення. Погляди косметичних компаній і фахівців у цій області розділяються із приводу: чи є потреба застосовувати другий етап очищення шкіри, наприклад, пінкою або мусом після очищення гідрофільною олією. Тому частіше звучать рекомендації поступати індивідуально так, як зручно й найкомфортніше особисто вам. Гідрофільні олії (баттери) належать до очищуючих засобів і тому НЕ скасовують застосування кремів у доглядовій програмі.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.