Мило Егоїстка з відомим ароматом Coco Mademoiselle 

150.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Час застосування: универсальний

Вага: 100±5 гр.

 

Немає в наявності

Артикул: 154 Категорії: ,

Опис

Чому “Егоїстка”? Тому, що це елітне натуральне мило для себе коханої, єдиної та неповторної! Для вмивання обличчя акого шматка вистачить далеко не на один місяць. При виготовленні мила цього сорту використовуються найдорожчі і першокласні масла і активи. Масло ши (каріте) 65% в складі! Кокони тутового шовкопряда найвищої якості.

До слова про шовк і кокони. Якість коконів дуже сильно різниться. Багато хто для економії закуповують їх у “перевірених постачальників”, які привозять пережарені кокони низької якості, неочищені, разом з черв’яками тутового шовкопряда всередині, які при термічній обробці, вибачте, протікають на оболонку кокона.

Очищені і неочищені кокони.

Звичайно ми могли використовувати і такі кокони, як це роблять інші виробники, але ми ж хочемо отримати для своєї шкіри якісний шовк, а не шматочки гусениць.🙂

Тому ми готові чекати, коли із-за кордону отримаємо якісний продукт. Адже це для себе коханої, чи не так?

 

Так виглядає розчинений шовк разом з маслами – як бурштин.

А так виглядає готове мило перед розкладкою по формам.

Мило має відомий парфумований аромат Coco Mademoiselle. Піна дрібнозерниста і кремова, дуже ніжна і м’яка. Відмінно підійде для вмивання. Шляхетний склад забезпечить вашій шкірі делікатне очищення і догляд. У складі омилені олії ши (каріте) 65%, кокосове, касторове та натуральний шовк.