Сироватка Пептидна – блокатор мімічних зморшок

580.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 25+

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Час застосування: универсальний

Об’єм: 5 мл. Зазначеного об’єму  зазвичай вистачає на повний курс.

Є в наявності

Артикул: 060 Категорія:

Опис

Сироватка в косметології (англ. – serum) – це форма засобів, що мають високу концентрацію активних компонентів. Саме тому сироватки ще називають концентратами. Їх унікальність – це кількість корисних речовин, яких дійсно набагато більше, ніж в інших косметичних засобах.

Мімічні (динамічні) зморшки утворюються в результаті скорочення мімічних м’язів при виконанні різних мімічних рухів. Так, якщо ми хмуримося, то мімічні зморшки з’являються в міжбрів’ї, якщо часто піднімаємо брови, наприклад, при здивуванні, то мімічні зморшки з’являються на лобі, а ось якщо багато посміхаємося, то мімічні зморшки з’являються навколо очей. Такі зморшки спочатку мають вигляд тонких, злегка помітних ліній, що з’являються при мімічних рухах (підняття або зморщування брів, посмішка тощо), а при розслабленні частково або повністю зникають. В подальшому мімічні зморшки стають глибокими, мають вигляд борозен і складок, які не зникають при розслабленні м’язів.

Препарати на основі деяких пептидів пропонуються в косметичних засобах, як альтернатива бoтулoтoкcину. Дуже ефективне їх використання і для пролонгації (продовження) ефекту ін’єкцій міорелаксантів. Перевага їх в тому, що вони абсолютно безпечні і не мають побічного ефекту. Наноситься безпосередньо на зони де розташовані мімічні зморшки. Помітний ефект проявляється через два – чотири тижні щоденного і регулярного використання 2 рази на день. Молекули комплексу дуже маленького розміру і мають максимальну здатність дифузії. Завдяки своїм розмірам вони вільно проникають в шкіру. У косметології міорелаксанти дозволяють уникнути ін’єкцій і, відповідно, побічних ефектів. У той же час вони повторюють всі ефекти уколів краси. Сироватка локального нанесення. Діє місцево.

У складі: MATRIXYL® synthe’6™ – актив, який стимулює вироблення 7 незамінних компонентів шкіри: колаген I, III, IV і HSP 47, гіалуронова кислота, фібронектин і ламінін-5. Через 2 місяці застосування зморшки на лобі і на області «гусячих лапок» розгладжуються як при ліфтингу, вирівнюється рельєф шкіри, а скорочення зморшок відбувається в 3-х мірному вимірі. MATRIXYL® synthe’6™ робить шкіру пружною і еластичною. ARGIRELINE® блокує передачу нервового імпульсу на м’язи, що в результаті призводить до розслаблення мімічної мускулатури, зменшує вираженість зморшок. Цей ефект особливо помітний в області очей і лоба, і в трохи меншому ступені – в області носо-губних складок. LEUPHASYL® – пентапептид, що довів свою ефективність в скороченні мімічних зморшок як альтернатива механізму типу молекул бoтyлінiчнoго токсину. Має синергетичну (додаткову) дію з ARGILERINE®, підсилює ефект розслаблення м’язів обличчя, зменшуючи м’язові скорочення і захищаючи шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів.

Застосування: наносити на ту зону, де є зазначені вище в описі зморшки або намічається їх поява. Тобто наносити сироватку на саму зморшку і 3-4 мм з кожного боку від неї. Залежно від місця локалізації розрізняють зморшки чола (лобові), куточків очей – «гусячі лапки» (це зморшки від зовнішнього куточка ока, а НЕ під оком), області рота і носо-губних складок, а також розташовані між бровами – «левові». Вони можуть мати поздовжнє або поперечне розташування. Застосовується сироватка курсами, кілька разів на рік, і наноситься під крем. Курс триває 3-3,5 місяця. Наносити на очищену шкіру 2 рази на день. Помітний ефект проявляється через два – чотири тижні щоденного і регулярного використання.

Склад: Rose Flower Water, Aqua/Water, Glycerin,  Caprylyl glycol,  Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-38, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.