Сироватка Орхідея

365.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 30+

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Час застосування: универсальний

Об’єм: 20 мл.

Немає в наявності

Артикул: 065 Категорія:

Опис

Миттєве (ефект спалаху) підтягування, розгладження зморшок і зволоження. На основі протеїнів кунжуту.

Комплекс SesаFlash™ (компанія SEPРIC, Франція) – запатентовані молекулярні активні поєднання містять протеїни кунжуту і миттєво й видимо розгладжують шкіру, водночас підтягуючи її. Sesaflаsh також має результативний і тривалий зволожуючий ефект. Надзвичайно затребуваний в косметичній галузі активний інгредієнт через його негайні і видимі ??переваги для шкіри. Дуже добре переноситься при місцевому застосуванні. Відновлює м’язову пам’ять шкіри, ліквідує здатність шкіри відтворювати складки, в той час як пептиди працюють на нижчих рівнях зморшок.

SesаFlash™ є глибоко зволожуючим екстрактом, який також підтягує, тонізує і зміцнює шкіру. З огляду на його здібності глибокого проникнення, це ідеальний інгредієнт для впливу на непіддатливі зморшки в області шиї. Інтенсивно зволожує, стимулює повторний ріст нових клітин шкіри. Щоденне застосування SesаFlash™ зменшує кількість часу, необхідного для зцілення «гусячих лапок» і мімічних зморшок. Дослідження показали, що поєднання Mаtrixyl, стовбурових клітин або інших пептидів і SesаFlash™ дають чудові результати найбільш повного та швидкого лікування зморшок навколо очей.

Властивості:

* Миттєво утворює каркасну плівку, що натягує;

* Розгладжує мімічні зморшки і усуває тонкі лінії;

* Зміцнює і підтягує шкіру обличчя і тіла, не викликаючи відчуття стягнутості;

* Глибоко і надовго зволожує шкіру обличчя і тіла;

* Збільшує і зволожує губи, надає їм більш гладку лінію;

* Сповільнює старіння шкіри, стимулює ріст нових клітин;

* Має довготривалий ліфтинг-ефект;

seppic

 

Sesaflesh1

Mаtrixyl 3000 містить матрикіни, що є месенджерами регенерації та реструктуризації шкіри. Ці пептиди активують синтез макромолекул позаклітинного матриксу, що забезпечує ефективний вплив проти зморшок і пошкоджень шкіри, викликаних старінням.

Молекули-посередники матрикіни здатні регулювати клітинну активність. Вони взаємодіють зі специфічними рецепторами для активації певних генів, включених в процес оновлення позаклітинного матриксу та клітинного росту. З віком дані механізми поступово послаблюються.

Матриксил визнаний в Європі як найкращий природний стимулятор пружності шкіри.

Наногіалуронова кислота або гідролізована гіалуронова кислота з молекулярною вагою 10000-50000 Да – проникає в середні і глибокі шари шкіри, відновлює тканини і пом’якшує навіть глибокі зморшки, заповнює складки шкіри зсередини.

Комплекс церамидів (Ceramide 3; Ceramide 6 II; Ceramide 1) запобігає передчасному старінню шкіри, значно зменшує чутливість епідермісу до несприятливого впливу агресивних чинників навколишнього середовища. Комплекс допомагає нормалізувати процеси відновлення шкіри, сприяє зменшенню прояву пігментних плям, зморшок і вікових змін, освіжає втомлену шкіру і надає їй здорового вигляду.

Застосовується 1-2 рази на день курсом від трьох до шести місяців. Можна застосовувати, як зонально, так і на всю поверхню обличчя (включаючи область навколо очей), шиї, зони декольте. Дуже економне нанесення, вистачає буквально кількох крапель під крем для обличчя.

Термін зберігання: 4 місяці при температурі від + 5 до + 25°С.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.