Сироватка Формула краси

365.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 30+

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Час застосування: универсальний

Об’єм:20 мл.

Є в наявності

Артикул: 062 Категорія:

Опис

Сироватка містить антивіковий комплекс: ізофлавони сої, екстракт гібіскусу, екстракт льону, екстракт перстачу, екстракт пуерарії, екстракт кори сосни. Комплекс сприяє омолодженню, відновленню клітин шкіри, розгладжує зморшки.

Низькомолекулярна гіалуронова кислота швидко проникає в шкіру і миттєво робить її зволоженою, позбавляє сухості і лущення, відновлює клітини і загоює ранки. При тривалому регулярному застосуванні спостерігається істотне підвищення тонусу і пружності шкіри.

StimulHyal – запатентований актив, створений для боротьби зі старінням.

  • Допомагає підтримувати і відновлювати пружність і еластичність шкіри.
  • Ущільнює, перемальовує овал обличчя, бореться із втомою шкіри.
  • Попереджає обвисання шкіри і появу мімічних зморшок.
  • Стимулює вироблення еластину фібропластами. Еластин є одним з основних білків позаклітинного матриксу дерми, надає шкірі пружність. Синтез еластину з віком зменшується, що призводить до втрати пружності і провисання шкіри.

MATRIXYL ® synthe’6™ – актив, який стимулює вироблення 7 незамінних компонентів шкіри: колаген I, III, IV і HSP 47, гіалуронова кислота, фібронектин і ламінін-5. Через 2 місяці застосування зморшки на лобі і на області «гусячих лапок» розгладжуються як при ліфтингу, вирівнюється рельєф шкіри, а зменьшення зморшок відбувається в 3-х мірному вимірі. MATRIXYL® synthe’6™ робить шкіру пружною і еластичною.

 

Також у складі екстракт алое вера, AQUA’ZEN – легкий, природний (100% натуральний аромат) розроблений, запатентований і сертифікований французькою компанією. Має один з найвідоміших сертифікатів з жорсткими вимогами – французький Ecocert https://www.aroma-zone.com/info/fiche-technique/fragrance-cosmetique-naturelle-aquazen-aroma-zone

Спосіб застосування: наносити на чисту шкіру 2 рази на день на зони розташування зморшок, підходить для зони навколо очей, або можна використовувати сироватку для всього обличчя та зони декольте під крем. Мінімальний курс 3 місяці.

Термін зберігання: 4 місяці при температурі від + 5 до + 25°С.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.