Матуюча сироватка Концентрат молодості

110.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 18+

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Час застосування: универсальний

Об’єм: 20 мл.

Є в наявності

Артикул: 146 Категорія:

Опис

Ефективний матуючий засіб для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і звуження розширених пор. У складі комплекс Matmarine – «Жирна шкіра під контролем» біотехнологічний актив, який діє за спеціальним механізмом, спрямований на зниження акумуляції себуму.  А отже бореться з такими проблемами, характерними для комбінованої та жирної шкіри, як розширені пори і жирний блиск шкіри. За результатами тестів на ефективність, він скорочує всі ці параметри (себум, пори, блиск) вже через 28 днів. Matmarine, продукт новітніх біотехнологій, екзогенні полісахариди, отримані з ферментованих бактерій Pseudoalteromonas, що живуть у водах Антарктики, забезпечує видимий ефект в боротьбі з підвищеною секрецією шкірного сала, впливаючи на один з основних механізмів вироблення шкірного сала.

Властивості і застосування:

Як показали результати дослідження, MATMARINE™ сприяє збільшенню синтезу колагену типу I, пружності шкіри і нормалізації себуму. Це сприяє зменшенню порів і, отже, нормалізації секреції шкірного сала. Цей актив особливо рекомендується для застосування в якості інгредієнта з догляду за жирною і комбінованою шкірою, так оскільки цей актив ефективно усуває надлишок виділення сала, блиск в зоні чола, носа, підборіддя і Т-зони. Відновлює втрату пружності шкіри і нормалізує вироблення шкірного сала. Крім того, він регулює відхилення, пов’язані із запальними і антиоксидантними процесами через підвищену секрецію шкірного сала. Така висока ефективність результатів MATMARINE™ доводить, що він може стати основним активним інгредієнтом в косметиці для щоденного догляду за жирною і комбінованою шкірою підлітків, жінок і чоловіків.

  • на шкірі європейців жирний блиск зменшується на 27,3% за 28 днів, кількість виробленого себуму знижується на 9,4% за 28 днів
  • у європейців розмір порів скорочується на 18% за 28 днів
  • у азіатів зменшує загальну площу активних фолікулів на 27,2% за 28 днів

 

Застосування: наносити на проблемні зони (в тому числі з розширеними порами) 1 – 2 рази на день. При комбінованій шкірі на Т зону, при жирному типі шкіри на всю шкіру обличчя уникаючи області навколо очей. Наносити сироватку під крем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.