Олія для кутикули та нігтів

75.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Об’єм: 4 мл.

 

Є в наявності

Артикул: 302 Категорія:

Опис

Шкіра рук першою видає вік жінки. А це і не дивно, адже вони регулярно контактують з побутовою хімією і водою. Ліпідний бар’єр шкіри рук значно тонше, ніж на обличчі або передпліччя. Тому шкіра швидше стає сухою, тонкою, вразливою для агресивних зовнішніх факторів та швидше старіє. До того ж, недоглянута кутикула може зіпсувати навіть самий симпатичний манікюр. Так що і догляд їм потрібен спеціальний. Візьміть за правило щодня доглядати за руками за допомогою олій і крему.

Що потрібно робити, щоб утримувати руки в хорошому стані?

Наносите олію для кутикули кожен день.

Круглий рік використовувати крем для рук. Влітку – зволожуючий, який містить SPF, взимку – щільний захисний. На ніч можна і потрібно наносити живильний крем для рук.

Щоб організм і шкіра рук (а значить, і кутикула) не відчували дефіциту вологи, дотримуйтесь питний режим. Норма – 2 літри в день працює не для всіх, тому розрахуйте оптимальну кількість води індивідуально за формулою 30 мл на 1 кг ваги.

Склад: олія аргана, олія оливи, олія жожоба, олія рицинова, олія виноградних кісточок, рослинний сквалан, ефірна олія лимона, вітамін Е.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість.