Прозора мінеральна пудра для закріплення макіяжу

240.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

0,21 oz. / 6 g

Є в наявності

Артикул: 257 Категорія:

Опис

Мінеральна фінішна пудра від TA SAMA призначена для того, щоб надати макіяжу завершеність, вирівняти рельєф шкіри, закріпити макіяж. Вона складається з суміші найлегших мінералів. Не містить тальку. Її здатність надавати шкірі приємну бархатну текстуру (а разом з нею – ще і матовість), – теж безсумнівний плюс. Можна наносити на тональний крем (ВВ, СС), пудри основи. При комбінованій шкірі можна використовувати тільки на Т-зоні. А ще сама по собі прозора пудра для обличчя дуже легка. Про те, що покриття буде помітним, турбуватися не потрібно. Вона має абсолютно прозорий фініш і не дасть “поплисти” вашому макіяжу протягом дня.

Поради від TA SAMA:

1.Наберіть трохи пудри на об’ємну кисть і «збийте» надлишки, постукавши пухнастою частиною по долоні.

  1. Після того, як буде готовий повністю весь макіяж, легкими рухами розподіліть пудру по обличчю. Не потрібно «забивати» її в шкіру – техніка стіпплінгу тут ні до чого.
  2. Використовуйте мінеральну прозору пудру, щоб зробити вашу помаду матовою – просто нанесіть її пензлем зверху помади.
  3. Якщо ви користуєтеся тональними кремами, ВВ, СС або будь-якими видами пудр, радимо вибрати в якості очищення гидрофильное масло (або гідрофільний баттер) і як додатковий етап очищення – пінку або гель При такому підході ваша шкіра буде якісно очищена від мікрочастинок, які  використовуються в перерахованих вище засобах. Шкіра буде бездоганна!

Склад: Silica, Mica.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.