Ліфтінг-сироватка інтенсивної дії

235.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 30+

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Час застосування: универсальний

Об’єм: 10 мл.

Є в наявності

Артикул: 282 Категорія:

Опис

Для кого рекомендовано?

Тим, хто починає помічати вікові зміни. Починає плисти овал, шкіра вже не така еластична і пружна. Вже помітні носо-губні складки. Можуть бути «кісетні зморшки» або «бульдогові щічки».

Як використовувати?

Сироватка дуже поживна і дуже високої концентрації, тому в її складі зовсім немає води. Саме така форма дає дуже високу ефективність! Використовується дуже економно. Є кілька варіантів використання. Просто нанесіть кілька крапель 2 рази на день під крем. Дуже гарно розподіляється на шкірі, тому дійсно потрібно лише пару крапель. Або можна додати 1-2 краплі сироватки безпосередньо в порцію крему і нанести одночасно. А також за допомогою сироватки можна робити масаж і самомасаж обличчя й зони декольте.

Lаkesis (в-ва Франції) – благородне масло для реактивації білків молодості шкіри Клото і Фоксо, висококонцентрований СО2-екстракт соку мастикового дерева з грецького острова Хіос, що має комплексну омолоджуючу дію на шкіру.

Новий білок молодості Клото був виявлений у 2005 році. Він має унікальну здатність уповільнювати старіння і по біохімічному ланцюжку активує гени, що беруть участь у детоксикації клітин і відновленні пошкодженої ДНК.

Клото синтезується в організмі, але, на жаль, вже після 30 років його синтез починає сповільнюватися і до 54 років падає практично в 2 рази.

Lakesis реактивує білки молодості, повертаючи рівень синтезу Клото на рівень на 10-15 років молодшої ??шкіри. В результаті відбувається відновлення клітинної активності, збільшення синтезу колагену, фібрилліну і стимуляція процесів підвищення щільності шкіри в цілому. Під дією Lakesis контур обличчя виглядає чіткішим, шкіра стає більш підтягнутою, щільною і пружною і виглядає помітно молодшою.

Комплекс Linefill™ – це натуральний активний інгредієнт, отриманий з насіння чорного кунжуту. Омолоджуючий наповнювач шкіри з ефектом підтяжки – фактично актив потрійної дії.

Переваги і характеристики Linefill:

  • Стимулює природні механізми організму для збільшення кількості і розміру адипоцитів, що замінюють втрачений об’єм.
  • Заповнює зморшки і покращує загальний стан шкіри.
  • Покращує мікрорельєф шкіри.
  • Відновлює контури обличчя для загального поліпшення зовнішнього вигляду.
  • Покращує зволоження шкіри.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.