Щоденний бустер для пружності та зволоження шкіри обличчя (Подарунок)

0.0  грн.

TA SAMA

Країна виробництва: Україна

Класифікація: професійна

Вік: 18+

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Час застосування: універсальний

Об’єм: 30 мл.

Немає в наявності

Опис

Бустер- розбираємося, як він працює, і як їм правильно користуватися.

На відміну від сироватки цей засіб має більш цілеспрямовану дію.

Бустер – концентрат, що складається з невеликої кількості активних інгредієнтів, що максимізує певний ефект.

Ідеально для тих, хто знає свою основну проблему і хоче цілеспрямовано з нею боротися: існують бустери проти пігментних плям, недосконалостей шкіри, що мають детокс-ефект та інші. Бустери можна наносити на конкретні області, які цього потребують або, наприклад, використовувати під альгінатні маски. До того ж концентрат проникає в шкіру глибше, ніж інші засоби, і дозволяє домогтися бажаного результату за максимально короткий термін.

Бустер від TA SAMA має супер високу концентрацію двох видів гіалуронових кислот, низькомолекулярної та високомолекулярної. В організмі з віком гіалуронової кислоти виробляється менше. Вона бере участь у багатьох значущих процесах, що проходять в людському організмі. Завдяки своїй структурі гіалуронова кислота має здатність притягувати і утримувати воду (1 г. гіалуронової кислоти зв’язує близько 6 кг. води), утворюючи еластичний гель.

Застосування: використовуйте бустер 1 раз на день перед сироваткою і кремом для посилення пружності, еластичності, зволоження шкіри і заповнення зморшок. Застосування курсове.

-Не варто забувати, що бустер – лише частина щоденного догляду. Щоб досягти ідеального результату, використовуйте концентрат в комплексі з іншими засобами.

Склад: Aqua/Water, Sodium Hyaluronate (низькомолекулярна гіалуронова кислотависокомолекулярна гіалуронова кислота), Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Протипоказання: індивідуальна чутливість.