Послідовність щоденного догляду за шкірой обличчя

Серйозні помилки навіть у простих щоденних процедурах догляду за обличчям, які здійснює більшість, водночас будучи в повній упевненості, що все роблять правильно — те на що хотілося звернути вашу увагу.

Можна постійно експериментувати зі своєю зачіскою, можна витрачати гроші на дорогі наряди й консультації візажиста, але ні красивий одяг, ні майстерний макіяж або нова зачіска не повернуть здорового вигляду вашій шкірі. Вона в нас тільки одна, а вікові зміни неминучі.

І якщо вам здається, що наша схема — це занадто і цілком вистачить одного крему, щоби вирішити всі проблеми, боюся з часом ви будете розчаровані результатами подібного догляду.

Наприклад, візьмемо основний принцип корейського догляду — це багатошаровість, послідовне нанесення дуже великої кількості засобів.

Європейський догляд набагато менш інтенсивний, але комплексний підхід обов’язковий і тут. Схема правил і етапи догляду за обличчям однакові для всіх, незалежно від віку й типу шкіри.

Індивідуально підбираються безпосередньо косметичні засоби. Сподіваємося наша шпаргалка буде корисна для вас, збережіть її щоби не втратити.

Почніть доглядати за собою вже сьогодні правильно!