Про нас

Про компанію TA SAMA

TA SAMA – українська компанія, яка займається виробництвом індивідуальної косметики. Поєднання натуральних інгредієнтів і сучасних активних компонентів і розробок дає можливість отримати професійну косметику, яка дійсно працює. У асортименті представлені: натуральне мило, тверді шампуні, мінеральні пудри, креми, сироватки, маски, убтани, гідрофільна олія та багато іншого.

Кожен замовлений засіб буде виготовлений індивідуально, адже мета компанії – вирішувати конкретні проблеми клієнтів. TA SAMA – ваша ексклюзивна косметика, яка працює на результат.

Індустрія краси сповнена різноманітністю косметичних засобів. Але навіть не дивлячись на таку велику кількість брендів, переваги споживачів нерідко базуються на двох головних критеріях: натуральності  та якості продукту. Саме тому український бренд TA SAMA ставить перед собою мету працювати на результат і робити косметику, здатну закохувати в себе покупців своєю результативністю.

TA SAMA – це втілення сучасних технологій виробництва, які забезпечують здоров’я і красу вашій шкірі та волоссю. Бренд фокусується на індивідуальних особливостях своїх покупців. Тому якщо у вас виникають труднощі або сумніви у виборі засобу, ви можете заповнити анкету на сайті бренду і отримати персональну консультацію.

TA SAMA уміє слухати і чути своїх клієнтів. Український бренд робить косметику ексклюзивно для кожного покупця, а це означає, що ви отримуєте свіжий і якісний продукт, виготовлений саме для вас, на відміну від масової продукції.
Продукція марки TA SAMA – це поєднання натуральних інгредієнтів і сучасних активних компонентів, розроблених професіоналами.

Компанія TA SAMA виготовляє:

  • Засоби по догляду за волоссям. Тверді шампуні для всіх типів волосся – це економічна, екологічна і естетична альтернатива рідким аналогам. Такий шампунь служить довше, має чудовий запах і колір. Відмінно очищає волосся і не вимагає пластикової упаковки. Так що це турбота не лише про вашу красу, але і про довкілля!
  • Мінеральна косметика. Бренд виготовляє мінеральні пудри, праймери, консилери, бронзери, які відмінно лягають і роблять ваш макіяж стійким.
  • Засоби догляду за тілом. Тут ви знайдете все: від натурального мила та олій для тіла до зубного порошку і твердого шампуню, який вже встиг стати хітом.
  • Засоби догляду за шкірою обличчя. Сироватки, маски, тоніки, очищуючі засоби і креми – усе це ви можете підібрати індивідуально під свій тип шкіри і з урахуванням інших характеристик.

На відміну від популярних брендів мас-маркету, TA SAMA робить акцент на персональний підхід до кожного клієнта. Кожен з нас – унікальний, а значить і підхід має бути особливим. Також ваше замовлення може бути виконане в терміновому порядку незалежно від завантаженості виробництва, при послузі VIP- замовлення.

Продукція має відносно недовгі терміни придатності, оскільки бренд використовує щадні консервативні системи у невеликому дозуванні. Детальніша інформація про терміни зберігання вказана на пакуванні засобів.

Бренд дбайливо ставиться до вас і довкілля. Варто зазначити, чим більш натуральний продукт, тим менше він зберігається. Ще одне – ми не тестуємо наші товари на тваринах. 

Відмінний шанс спробувати різні засоби і знайти косметику, яка є для вас та сама.

Любіть себе і свою унікальність разом з професійною косметикою TA SAMA!