10 помилок, які ти робиш при нанесенні крему!

1. Використовуєш холодний крем
Перед нанесенням крему необхідно розподілити його на фалангах пальців і злегка розтерти, розігріваючи до температури тіла. Цей прийом дозволить прискорити всмоктування крему.

2. Наносиш крем не по масажним лініям
Те, як твій крем працюватиме, залежить не тільки від його складу, а й від способу нанесення. Якщо ти просто розтираєш засіб по обличчю активними хаотичними рухами, особливого ефекту не чекай – хіба що розтягнеш шкіру. Існують спеціальні масажні лінії, за якими потрібно розподіляти крем легкими рухами, кінчиками пальців. Масаж покликаний стимулювати нервові закінчення та активізувати кровообіг, а не зрушувати шкіру, провокуючи утворення нових зморшок.

3. Використовуєш нічний крем за 5 хвилин до сну
Намастилася кремом і відразу пішла спати, знайомо? Ну, звичайно, на баночці з кремом написано «нічний»! Тільки це зовсім не означає, що відразу після використання засобу потрібно пригорнутися щокою до подушки та витерти увесь склад об наволочку. Перш ніж піти спати, дай крему ввібратися і подіяти – нанось його мінімум за 40 хвилин до сну.

4. Не змиваєш нічний крем
Вранці на обличчі ти не маєш відчувати присутності нічного крему — якщо шкіра досі жирна, а крем не ввібрався, значить, тобі потрібно або змінити засіб, або наносити його тоншим шаром.

5. Використовуєш денний крем прямо перед виходом на вулицю
Ще одна поширена помилка – наносити крем прямо перед виходом на вулицю, коли шкіра ще жирна і притягує весь дрібний пил. Правильно буде використовувати денний крем за годину до того, як вийдеш з дому — після цього часу можеш сміливо промокнути залишки засобу серветкою, бо шкіра вже прийняла всі необхідні речовини.

6. Роками не змінюєш доглядову косметику
Навіть якщо ти знайшла улюблений крем, який ідеально підходить для шкіри, це не означає, що ним можна користуватися роками. Живлення має бути різноманітним, а не однотипним. Зважаючи на те, що сучасні активні компоненти можуть працювати в динаміці, змінювати крем я б порекомендувала приблизно через 6 місяців.

7. Дієта
Раз на 3 місяці влаштовуй шкірі відпочинок від будь-яких засобів на пару-трійку днів. Шкірі теж потрібна дієта, щоб знову почати сприймати корисні речовини. На цей час просто переходь на найпростіший зволожуючий крем, а потім можеш знову повернутися до улюблених продуктів.

8. Наносиш крем товстим або тонким шаром
Незалежно від стану шкіри, крем завжди наноситься в кількості, необхідній тільки для легкого рівномірного змащування поверхні. Через 10-15 хвилин на обличчі не повинно залишитись слідів від застосування крему, надлишок необхідно видаляти за допомогою серветки.

9. Маски використовуються перед нанесенням сироватки та крему, а не після.

10. Регулярність процедур
Важливо виробити звичку приділяти своєму обличчю всього по три хвилини двічі на день — вранці і ввечері. Це значно ефективніше, ніж екстрені заходи щодо приведення шкіри до ладу перед важливим заходом або зустріччю.

10 ошибок, которые ты делаешь при нанесении крема!

1. Используешь холодный крем
Перед нанесением крема, необходимо распределить его на фалангах пальцев и слегка растереть, разогревая до температуры тела. Этот прием позволит ускорить впитывание крема.

2.Наносишь крем не по массажным линиям
То, как твой крем будет работать, зависит не только от его состава, но и от способа нанесения. Если ты просто растираешь средство по лицу активными хаотичными движениями, особого эффекта не жди — разве что растянешь кожу. Существуют особые массажные линии, по которым нужно распределять крем легкими движениями, кончиками пальцев. Массаж призван стимулировать нервные окончания и активизировать кровообращение, а не сдвигать кожу, провоцируя образование новых морщин.

3.Используешь ночной крем за 5 минут до сна
Намазалась кремом и сразу пошла спать, знакомо? Ну, конечно, на баночке с кремом написано же — «ночной»! Только это вовсе не значит, что сразу после использования средства нужно прильнуть щекой к подушке, вытерев весь состав об наволочку. Прежде чем отправиться спать, дай крему впитаться и подействовать — наноси его минимум за 40 минут до сна.

4.Не смываешь ночной крем
Утром на лице ты не должна ощущать присутствия ночного крема — если кожа до сих пор жирная, а крем не впитался, значит, тебе нужно или сменить средство, или наносить его более тонким слоем.

5. Используешь дневной крем сразу перед выходом на улицу
Еще одна распространенная ошибка — наносить крем сразу перед выходом на улицу, когда кожа еще жирная и притягивает всю мелкую пыль. Правильно будет использовать дневной крем за час до того, как выйдешь из дома — по прошествии этого времени можешь смело промокнуть остатки средства салфеткой, потому что кожа уже приняла все необходимые ей вещества.

6. Годами не меняешь свой уход
Даже если ты нашла любимый крем, который идеально подходит коже, это не значит, что им можно пользоваться годами. Питание должно быть разнообразным, а не однотипным. Учитывая, что современные активные компоненты могут работать в динамике, менять крем я бы порекомендовала примерно через 6 месяцев.

7. Диета
Раз в 3 месяца устраивай коже отдых от любых «сложносочиненных» средств на пару тройку дней. Коже тоже нужна «диета», чтобы вновь начать воспринимать полезные вещества. На это время просто переходи на самый незамысловатый крем, а затем можешь снова вернуться к любимым продуктам.

8. Наносишь крем толстым или тонким слоем
Независимо от состояния кожи крем всегда наносится в количестве, необходимом только для легкого равномерного смазывания поверхности. Через 10-15 минут на лице не должно остаться следов от применения крема, излишек надо удалять с помощью салфетки.

9. Маски используются перед нанесением сыворотки и крема, а не после.

10. Регулярность процедур
Важно выработать привычку уделять своему лицу всего по три минуты два раза в день — утром и вечером. Это значительно эффективнее, чем экстренные меры по приведению кожи в порядок перед важным мероприятием или встречей.